Kontakt i współpraca

Jestem Michał „Michu” Wysocki. Od prawie 20 lat aktywnie działam na scenie RPG Makera, miałem swoje epizody także w branży mangowej, growej, muzycznej i literackiej. Tworzę gry komputerowe, pełne sucharów piosenki dla syna i materiały edukacyjne z różnych dziedzin prawa. Lubię zachody słońca, kakao jesienią i prekariackie rewolucje.

Kontakt pod adresem michurpg@gmail.com.

Recenzje

Jeśli chcesz, żebym zrecenzował Twoją książkę lub książkę wydaną przez Twoje wydawnictwo – pisz śmiało! Obiecuję zrobić to uczciwie i w miarę szybko. Moje warunki:

  • recenzuję tylko polskie książki;
  • powieść/zbiór opowiadań muszą zostać do mnie wysłane w formie papierowej;
  • książka musi mieścić się w szeroko rozumianej fantastyce – fantasy, s-f lub horror z elementami fantastycznymi;
  • wysyłając mi książkę godzisz się na to, że jej recenzja może nie być pochlebna – nie gwarantuję pozytywnej oceny za fakt wysłania mi książki, ale obiecuję, że postaram się w niej znaleźć to, co warte znalezienia.

Reklama

Chcesz zareklamować swoją twórczość na Twojej Starej? Znakomicie! Napisz do mnie, a na pewno ugadamy jakieś ludzkie warunki współpracy. Preferuję reklamę treści okołofandomowych, ale jestem otwarty na głos rozsądku.

Wymiana linków/buttonów

Prowadzisz bloga albo stronę poświęconą fantastyce? Chętnie wymienię się z Tobą linkami/buttonami/bannerami!

Inne formy współpracy

Jestem otwarty na każdą poważną ofertę współpracy. Jeśli wiesz, jak możemy wspólnie zamieszać w fandomowej piwnicy, napisz koniecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.